Vozidlová radiostanice (vysílačka) HYTERA HM785GBT-VHF-(5-25W)

Neohodnoceno
Značka: Hytera

Vysoce odolná digitální/analogová profesionální radiostanice vybavená barevným HD displejem, krytí IP54 a splňuje náročné IL-STD-810-G standard. Radiostanice HM785 využívá technologii, která pomocí umělé inteligence filtruje hluk na pozadí (např. silniční provoz), eliminuje ozvěny, extrahuje lidské hlasy z hluku, snižuje hučení větru a tlumí zvuky způsobené vydechováním, když má uživatel reproduktor v bezprostřední blízkosti úst. Díky této technologii mobilní radiostanice zajišťuje čistější přenos zvuku pro druhého účastníka komunikace.

Nutné vybrat mikrofon!!!

Zvolte typ mikrofonu
Dostupnost Skladem (4 ks)
Kód: HMF-HM785GBT-VHF
18 694,50 Kč 15 450 Kč bez DPH
Vozidlová radiostanice (vysílačka) HYTERA HM785GBT-VHF-(5-25W)
Neohodnoceno
Značka: Hytera

Příslušenství k produktu

Součástí zcela nové řady špičkových digitálních terminálů H pro standard DMR je i vozidlová radiostanice Hytera HM785. Nová radiostanice navazuje na velmi úspěšný model MD785i a rozvíjí kreativní styl, využívá zkušenosti a inovační potenciál společnosti Hytera. HM785 je špičková radiostanice ve své kategorii. Uživateli nabízí kvalitní a čistý zvuk využívající umělou inteligenci k eliminaci okolního hluku. Uživatele potěší rychlé intuitivní ovládání a propojení radiových a datových sítí. Vozidlová radiostanice je přizpůsobena pro různá prostředí. Umožňuje použití dvou ovládacích panelů nebo speciálního ovládacího panelu pro motocykly.
 
HM785 1024x576

Hlavní přednosti nové vozidlové radiostanice Hytera HM785

Flexibilní provoz v různých systémech

Vozidlová radiostanice HM785 může být provozována v analogových a digitálních DMR Tier II konvenčních systémech, MPT a XPT trunkingu, DMR Tier III trunkingu, IP Multi-Site systémech a DMR Simulcastových systémech.

Hlasitější a čistější audio

Radiostanice Hytera nabízí špičkovou kvalitu zvuku. Vylepšené kvality zvuku bylo dosaženo optimalizací reproduktoru a díky využití umělé inteligence. Umělá inteligence dokáže oddělit hlas od okolního hluku v reálném čase. Nežádoucí hluk na pozadí se podařilo potlačit až o 30dB.

Široká nabídka hovorových funkcí

Model HM785 nabízí kompletní sadu hovorových funkcí. Uživatel může využívat individuální hovory, skupinové volání, všeobecné volání ke všem účastníkům sítě (All Call) a telefonní hovory (přes propojení PSTN, PABX nebo SIP sítě)

Vylepšená GPS lokalizace

Vozidlová radiostanice může předávat informace o své poloze dalším radiostanicím, dispečerovi nebo aplikacím třetích stran v reálním čase. To zvyšuje efektivitu vizualizace dispečerských aplikací. GPS data jsou odesílána i během hovoru pro okamžité zjištění polohy uživatele. GPS data mohou být komprimována pro efektivnější využití přenosového kanálů a snížení ceny hardware infrastruktury radiové sítě.

Dobře čitelný displej

HM785 je vybavena 2,4″ velkým TFT displejem s rozlišením 240×320 bodů. Uživatelské rozhraní je intuitivní využívá velká písmena a ikony. Displej podporuje 262 000 barev a je dobře čitelný i na jasném slunci.

Vylepšená konektivita Bluetooth 5.0 a Ethernet

Model radiostanice HM785 vybavený GPS modulem je vybavený rovněž rozhraním pro připojení standardního bezdrátového příslušenství Bluetooth 5.0. Kromě toho může být vysílačka HM785 připojena i do běžné počítačové sítě pomocí standardního rozhraní Ethernet. Toto propojení využívá například funkce IP Transit, která propojuje základnové stanice a efektivně rozšiřuje dosah radiové sítě,

Vyšší bezpečnost

Radiostanice HM785 podporuje digitální End-to-End a Over-the-Air Encryption pro hlas a data. Pokročilé šifrování využívá šifrovací algoritmy ARC4 a AES s délkou klíče až 256-bitů.

Vylepšená bezpečnost obsluhy

Vozidlová radiostanice HM785 se stará o bezpečnost obsluhy. Vysílačka je vybavena snadno dostupným nouzovým tlačítkem, podporuje nouzové volání a prioritní přerušení hovoru.

Funkce osamocený pracovník vyžaduje od uživatele v pravidelných intervalech stisknout tlačítko pro potvrzení, že je v pořádku.

Velká programovatelná tlačítka jsou nyní mírně nakloněna. To usnadňuje jejich ovládání a uživatel neztrácí pozornost.

Spolehlivé a odolné provedení

HM785 odpovídá požadavkům normy IP54 na odolnost proti prachu a vodě a MIL-STD-810G na odolnost proti nárazům a vlhkosti.

Ovládací prvky vozidlové radiostanice Hytera HM785

Následující obrázek představuje základní ovládací prvky vozidlové radiostanice HM785.

Hytera HM785 ovladaci prvky 1024x576

Variabilní instalace pro vozidla i motocykly

Hytera HM785 nabízí velmi variabilní možnosti instalace do různých vozidel. K dispozici je široká nabídka příslušenství, které usnadňuje instalaci a ovládání radiostanice. Následující obrázky demonstrují možnosti instalace vozidlové radiostanice Hytera na různých typech vozidel.

Instalace vozidlové radiostanice pro motocykl

Instalace pro motocykly je specifická. Radiostanice musí mít možnost jednoduchého ovládání a hovorová souprava musí instalována do přilby. Hytera nabízí komplexní řešení instalace pro motocykly se speciálním ovládacím panelem s možnosti připojení hovorové soupravy přes magnetický konektor, bezdrátové PTT tlačítko na řídítka a bezdrátovou i drátovou hovorovou soupravu do přilby. Bezdrátové příslušenství je možné připojit přes zabudované rozhraní Bluetooth 5.0.

HM785 moto 1024x615

Instalace radiostanice osobní automobil

Ani instalace vozidlové radiostanice není dnes jednoduchá. Moderní osobní vozidla nenabízí mnoho prostoru k instalaci přístrojů do přístrojové desky. Hytera nabízí dělenou sadu, která umožňuje rozdělit ovládací panel a vlastní tělo radiostanice, které může být instalováno například v kufru. Dále je k dispozici drátový i bezdrátový mikrofon s reproduktorem , které v kompaktním provedení nabízí mají možnost i základního ovládaní radiostanice přepínání kanálů, nastavení hlasitosti.

HM785 SUV 1024x605

Instalace pro vozidla se dvěma plnohodnotnými ovládacími pracovišti

Některé instalace radiostanice vyžadují dvě ovládací pracoviště. Typickým příkladem jsou hasičské cisterny. První pracoviště je v kabině a druhé pracoviště je na pracovišti strojníka. Vozidlová radiostanice Hytera HM785 umožňuje připojit dva ovládací panely a zajistit komunikaci i pro tyto náročné aplikace.

HM785 truck 1024x614

Po výběru repro/mikrofonu balení obsahuje:
  • Radiostanici
  • Ruční mikrofon
  • Závěs mikrofonu včetně šroubků
  • Montážní sada nosné konzoly
  • Pojistka
  • Napájecí kabel
  • Český návod k obsluze

Digitální vozidlová radiostanice Hytera HM785 technická specifikace

data

 

Příslušenství

Hytera nabízí pro své radiostanice širokou paletu příslušenství. Další příslušenství nabízí renomovaní světový výrobce. Následující obrázek obsahuje pouze základní výběr z nabídky.

HM785Accessories 5 1024x329


 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Hytera je přední světový výrobce radiokomunikačních systémů a zařízení. Profesionální radiové systémy zajišťují týmovou bezdrátovou komunikaci a umožňují zlepšit efektivitu řízení organizace a bezpečnost.

Společnost byla založena v Shenzhenu v roce 1993. Shenzen označovaný za čínské Silicon Valley je přední technologické a výrobní centrum. Sídlo nebo pobočku zde mají všechny velké čínské elektrotechnické podniky a technologické firmy.

Hytera je aktuálně druhý největší a nejrychleji rostoucí výrobce v oboru na světě. V segmentu DMR Tier III profesionálních trunkových systémů je světovou jedničkou s největším tržním podílem na světe.