Něco o nás

Naše společnost poskytuje komplexní služby v oblasti komunikací se zaměřením na profesionální radiokomunikační systémy a řešení. V této souvislosti zajišťujeme veškeré služby od projekce, přes specializovaný vývoj, systémové integrace,výrobu, montáž a dlouhodobý servis dodaných systémů. Naší mateřskou společností je AŽD Praha,s.r.o., významným trhem pro naše výrobky a služby je železnice. V oblasti obchodu jsme partnerem několika významných zahraničních společností, nejvýznamnější z nich je společnost Hytera, která je druhým největším světovým výrobcem profesionální komunikační techniky.

Blížící se konec analogových rádiových systémů a přechod k systémům digitálním přináší nové obchodní příležitosti; společnost DCom společně se svým partnerem, jednou z nejrychleji se rozvíjející technologické firmy světa, společností HYTERA, je připravena této příležitosti využít – více na www.hyt.cz.

Naším cílem je spokojenost zákazníka

DCom neustále usiluje o vysokou kvalitu svých výrobků a služeb. Důležitou úlohu v tomto našem úsilí hraje integrovaný systém řízení. Naše společnost má zaveden certifikovaný systém řízení dle ČSN EN ISO 9001:2016, dále enviromentální systém managementu dle ČSN EN ISO 14001:2016 a systém řízení ochrany zdraví při práci 18001:2008.

Naše firma si velmi zakládá na své pověsti a snaží se být pro své dodavatele a především zákazníky spolehlivým partnerem. Hospodaření naší společnosti je pravidelně ověřováno nezávislým auditorem a jeho zprávy jsou zveřejňovány. Naše úsilí je rovněž několik let po sobě oceněno získáním prestižního mezinárodního ratingového hodnocení AAA.