Jak mohu platit

Zákazník má čtyři možnosti uhrazení kupní ceny za zboží. Zboží je možné v plné výši uhradit dobírkou v místě předání zboží prostřednictvím PPL (nebo jiným přepravcem), bankovním převodem na účet Prodávajícího (bankovní spojení) nebo hotově. Zásilka se zbožím obsahuje vždy daňový doklad.

Dobírka

- nejpoužívanější způsob platby. Peníze za zboží platíte až při převzetí zboží poštovnímu doručovateli (kurýrovi) nebo na poště.

Bankovní převod

- po obdržení Vaší objednávky Vám zašleme zálohovou fakturu, na které naleznete číslo účtu a variabilní symbol. Zboží zaplatíte předem na náš bankovní účet. Po obdržení platby odesíláme zboží s tím, že Vám sdělíme termín, kdy zásilka dorazí.

Hotově (osobní odběr)

- zboží zaplatíte v hotovosti na naší pobočce v Brně, Kšírova 32 nebo na odběrných místech na Uloženka.cz. Budete informováni emailem a SMS, že je zboží připravené pro k odběru - bez potvrzujícího mailu není osobní odběr možný.

 

Platební brána GoPay

GoPay je bezpečená platební brána, která nabízí možnost platby celou řadou moderních platebních metod. GoPay podporuje možnost platby pomocí platebních karet Visa i MasterCard, nabízí možnost přímé platby pomocí elektronické úhrady pomocí bankovních převodů z řady českých bank, poskytuje možnost využít platbu pomocí platebního systému PayPal atd. Využítí této platební metody je v našem e-shopu zcela zdarma.

 GoPay Platební metody