PoC vysílačka Hytera PNC360S

Neohodnoceno
Značka: Hytera

Vysílačka Hytera PNC360S využívající mobilní sítě LTE a WiFi nabízí jednoduchou a efektivní komunikaci pro týmy operující na rozsáhlém území. Rychlost komunikace je často pro řešení každodenních úkolů klíčová. Vysílačky nabízí okamžitou komunikaci stisknutím jediného tlačítka s celým týmem spolupracovníků najednou. PoC (Push-to-Talk over Celluar) technologie navíc díky využívání datových přenosů v sítích mobilních operátorů není omezena dosahem. Model Hytera PNC360S je vhodný například pro logistiku, hotely, nemocnice, průmyslové parky, ostrahu a správu nemovitostí.

Komunikace tohoto zařízení je možná s apikací DComPTT

 

Služba na rok
Dostupnost Skladem (3 ks)
Kód: HMF-PNC360S
5 190,90 Kč 4 290 Kč bez DPH
PoC vysílačka Hytera PNC360S
Neohodnoceno
Značka: Hytera

Nová PoC vysílačka Hytera PNC360S využívající mobilní sítě LTE a WiFi nabízí jednoduchou a efektivní komunikaci pro týmy operující na rozsáhlém území. Rychlost komunikace je často pro řešení každodenních úkolů klíčová. Vysílačky nabízí okamžitou komunikaci stisknutím jediného tlačítka s celým týmem spolupracovníků najednou. PoC (Push-to-Talk over Celluar) technologie navíc díky využívání datových přenosů v sítích mobilních operátorů není omezena dosahem. Model Hytera PNC360S je vhodný například pro logistiku, hotely, nemocnice, průmyslové parky, ostrahu a správu nemovitostí. Velkou výhodou tohoto modelu je dlouhá výdrž v provozu, která je podle provozních podmínek až 48 hodin. Přes malé a lehké provedení vysílačka vyniká velkou odolností a robustností. Odolnost proti prachu a vodě odpovídá požadavkům IP67.

Naše služby pro LTE vysílačky a PoC technologie

LTE vysílačky založené na PoC technologii vyžadují ke svému provozu vyžaduje přenos dat v sítích mobilních operátorů nebo WiFi a PoC server, který zajišťuje propojení všech uživatelů. Tyto služby Vám můžeme v profesionální kvalitě zajistit. Nabízíme Vám zajištění serveru a výhodný datový tarif mobilního operátora se smlouvou na jeden rok. Jestliže se rozhodnete v průběhu roku od smlouvy odstoupit, tak Vám rozdíl vrátíme. V případě jakých koli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Nová LTE vysílačka Hytera PNC360S představuje své přednosti v produktové videu

Prohlédněte si produktové video, které představuje hlavní přednosti nové LTE vysílačky Hytera PNC360S na produktovém videu.

Vynikající kvalita zvuku, hovor srozumitelný i v hlučném prostředí

Hytera PNC360S nabízí skvělou kvalitu zvuku. Komunikace je dobře srozumitelná i hlučném prostředí. Kvalitní reproduktor s výkonem 2W poskytuje jasný a dobře srozumitelný zvuk. Vysílačka využívá moderní technologie pro potlačení hluku okolí a omezení zkreslení. Tyto prostředky zvyšují srozumitelnost hovoru a čistotu výsledného zvuku. Uživateli tak díky těmto moderním funkcím neunikne jediné slovo ani v hlučném prostředí průmyslové výroby a jeho hlas bude pro ostatní účastníky vždy dobře srozumitelný.

 PNC360S_01

 

PoC vysílačka dobře padne do ruky, je kompaktní a lehká

Vysílačka PNC360S padne uživateli dobře do ruky, je kompaktní a lehká. Všechny hlavní ovládací prvky jsou snadno přístupné. PTT tlačítko je dostatečně velké, texturované a barevně zvýrazněné. V horní části je oranžové tlačítko pro případ nouze. Displej je barevný a velmi dobře čitelný. Design přístroj je jednoduchý a čistý, neboť platí, že v jednoduchosti je krása.

PNC360S_02

 

Vysílačka je vhodná do náročného prostředí splňuje IP67 a MIL-STD-810H

Hytera klade tradičně vysoké nároky na kvalitu a odolnost svých výrobků. LTE vysílačka PNC360S splňuje požadavky na odolnost proti prachu a vodě dle standardu IP67. Lze ji zcela ponořit do vody. Kromě toho přístroj splňuje požadavky armádního standardu MIL-STD-810H, který mimo jiné definuje odolnost proti nárazům a vibracím. Vysílačka je testována na pád z výšky 1,2m.

PNC360S_03

 

Dlouhá výdrž v provozu a rychlé nabíjení

LTE vysílačka Hytera PNC360S standardně používá lithium polymerovou baterii s kapacitou 4000mAh. Přístroj může v běžném pracovat až po dobu 48 hodin. Rychlé nabíjení zajišťuje standardní USB-C konektor. Vysílačka je znovu připravena k provozu během pár minut.

PNC360S_04

Precizní lokalizace vysílačky v terénu

PoC vysílačka PNC360S je osazena kombinovaným navigačním přijímačem, který je schopen využívat satelitní navigační systémy GPS, Galileo, BDS a Glonass. To umožňuje zajistit přesnější určení polohy a vyšší současně vyšší rychlost lokalizace.

LTE vysílačka Hytera PNC360S technická specifikace

Všeobecné vlastnosti

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Hytera je přední světový výrobce radiokomunikačních systémů a zařízení. Profesionální radiové systémy zajišťují týmovou bezdrátovou komunikaci a umožňují zlepšit efektivitu řízení organizace a bezpečnost.

Společnost byla založena v Shenzhenu v roce 1993. Shenzen označovaný za čínské Silicon Valley je přední technologické a výrobní centrum. Sídlo nebo pobočku zde mají všechny velké čínské elektrotechnické podniky a technologické firmy.

Hytera je aktuálně druhý největší a nejrychleji rostoucí výrobce v oboru na světě. V segmentu DMR Tier III profesionálních trunkových systémů je světovou jedničkou s největším tržním podílem na světe.