PNC380Pro - PoC vysílačka od společnosti Hytera

Neohodnoceno
Značka: Hytera

Vysílačky Hytera PNC380 nabízí komunikaci bez omezení. Hytera představila vysílačky PoC čili PTT over Cellluar. Vysílačky využívají pro vzájemnou komunikaci a rychlé přenosy dat sítě LTE a Wifi. Uživatelé využívající vysílačky oceňují možnost skupinové komunikace, kdy stisknutím jediného tlačítka oslovíte široký okruh uživatelů. Druhým běžným požadavkem je velký dosah. Běžné PMR vysílačky bez infrastruktury radiové sítě mají dosah 1 – 2 km. Hlavním omezujícím faktorem je šíření signálu za terénní překážky. Nové vysílačky od Hytery tyto nevýhody překonávají . Pro vzájemnou komunikaci využívají 3G a 4G LTE sítě mobilních operátorů a sítě WiFi, které ve většině míst nabízí vynikající pokrytí.

 

Komunikace tohoto zařízení je možná s apikací DComPTT

Služba na rok
Dostupnost Skladem (1 ks)
Kód: HMF-PNC380PRO
9 123,40 Kč 7 540 Kč bez DPH
PNC380Pro - PoC vysílačka od společnosti Hytera
Neohodnoceno
Značka: Hytera

Příslušenství k produktu

Naše služby pro LTE vysílačky a PoC technologie

LTE vysílačky založené na PoC technologii vyžadují ke svému provozu vyžaduje přenos dat v sítích mobilních operátorů nebo WiFi a PoC server, který zajišťuje propojení všech uživatelů. Tyto služby Vám můžeme v profesionální kvalitě zajistit. Nabízíme Vám zajištění serveru a výhodný datový tarif mobilního operátora se smlouvou na jeden rok. Jestliže se rozhodnete v průběhu roku od smlouvy odstoupit, tak Vám rozdíl vrátíme. V případě jakých koli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

LTE vysílačka Hytera PNC380

Vysílačka PNC380 využívá mobilních sítě 3G, 4G LTE i WiFi a současně poskytuje multimediální služby včetně přenosu videa ve vysokém rozlišení, sdílení polohy a skupinové textové komunikace. Velké tlačítko na boku slouží pro okamžitou skupinovou komunikaci ve vysoké kvalitě stejně jako u běžné konvenční vysílačky. Na rozdíl od konvenční vysílačky však není omezen dosah, ani není nutné budovat nákladnou infrastrukturu privátní radiové sítě. PNC380 je vybavena vyhrazeným oranžovým tlačítkem pro odbavení nouzové komunikace. Výkonná Li-pol baterie s kapacitou 4000 mAh zajistí spolehlivý provoz po celý den. Díky odolnému provedení s ochranou proti prachu a vodě dle IP67 jsou vysílačky vhodné pro použití v různých aplikacích od zajištění ostrahy budov, přes logistiku, zabezpečení sportovních a společenských akcí až po řízení provozu letiště.

Video unboxing vysílačky PNC380

 

 

Srovnání komunikace konvenční a PoC vysílačky pro 4G LTE mobilní sítě

Konvenční vysílačky potřebují, aby pro direktní komunikaci vysokofrekvenční signál doputoval od jedné k druhé. Běžně používané přístroje zajistí komunikaci spolehlivě na vzdálenost nejvýše 1 až 2 km. Pro komunikaci na větší vzdálenost je třeba vybudovat infrastrukturu radiové sítě se základnovými stanicemi podobnou sítím mobilních operátorů.  To vyžaduje nejen nemalé náklady na hardware základnových stanice, ale také náklady na jejich umístění, energie, údržbu a v neposlední řadě také frekvence, na kterých bude privátní síť provozována.

Schopnosti přenosu dat mobilních sítí se díky technologii 4G LTE v posledních letech významně zlepšily a klesají i ceny těchto služeb. Uživatel tedy může využívat výhod okamžité skupinové komunikace s neomezeným dosahem za příznivých podmínek bez budování vlastní nákladné infastruktury.

PoC řešení Hytera dosah bez omezení

Hytera nabízí ucelené PoC řešení zahrnující vysílačky, mobilní aplikace, dispečink a platformu pro správu sítě. Toto řešení poskytuje mnohostranné služby včetně okamžité hlasové komunikace typu PTT jeden k jednomu a jeden k mnoha, plně duplexních hovorů, a video hovorů, dispečerské aplikace s určením polohy, skupinové chatovací služby. Řešení nabízí nízkou cenu, vysokou bezpečnost, rychlé nasazení a vysokou spolehlivost. Hytera poskytuje pro své řešené API rozhraní, které umožňuje vývoj a připojení aplikací nezávislých poskytovatelů pro rozšíření možností nebo přizpůsobení platformy požadavkům zákazníka.

PoC topologie

Vysílačka Hytera PNC380 – hlavní přednosti

Stále ve spojení a informován

Využití mobilních sítí 2G, 3G ,4G LTE a WiFi vysílačka PNC380 poskytuje spolehlivou komunikaci a po celém území státu a při použití roamingu i v mezinárodním prostoru. Uživatele neomezuje dosah vysílačky. Okamžitý hovor do skupiny nebo s jiným účastníkem stisknutím jediného tlačítka. Vysílačka umožňuje díky plnohodnotné klávesnici rovněž běžné telefonní hovory.

Výkonná Li-pol baterie – spolehlivý provoz po celý den

Výkonná Li-pol baterie s kapacitou 4000mAh zajistí spolehlivý provoz po celý den ve standardizovaném cyklu 5-5-90. Nabíjení je možné přes běžný Micro-USB konektor, nebo přes nabíjecí kolébku.

4G LTE živé video

Vysílačka PNC380 je vybavena 5 Mpx zadní kamerou, která umožňuje přenášet video z místa uživatele dispečerovi přes 4G LTE sítě v reálném čase.

Sledování polohy

Vysílačky PNC380 mohou poskytovat informace o své poloze s využitím informací ze satelitních navigačních systémů GPS, GLONASS a BDS. Kromě toho zařízení podporuje metodu A-GPS.

Robustní a odolné provedení splňuje požadavky IP67 a MIL-STD-810G

Vysílačka splňuje požadavky krytí IP67. Je plně chráněna proti prachu a odolá ponoření do hloubky 1m po dobu 30 minut. Zařízení splňuje i požadavky armádní normy MIL-STD-810G a odolá pádu z výšky 1,5m.

Vylepšený ergonomický design

Vysílačka využívá dva mikrofony pro oddělení hlasu uživatele a potlačení hluku okolí. Pokročilý akustický design podstatně zvyšuje hlasitost a ostrost zvuku.

Hlasité a čisté audio

Vysílačka využívá dva mikrofony pro oddělení hlasu uživatele a potlačení hluku okolí. Pokročilý akustický design podstatně zvyšuje hlasitost a ostrost zvuku.

Vyhrazené nouzové tlačítko

Oranžové tlačítko nouzového volání v horní části vysílačky pomůže v případě nouze odeslat tísňové volání dispečerovi nebo upozornit další uživatele.

Příklady možného nasazení vysílačky v provozu

Městská policie a bezpečnostní služby

Zajišťuje okamžitou komunikaci strážníka s operačním důstojníkem a kolegy v okolí. Zajišťuje spolehlivou komunikaci po celém zájmové území i uvnitř budov. Dosah není omezen na pokrytím privátní radiové sítě. Umožňuje přenášet video a fotografie z místa události. Sledování polohy poskytuje možnost rychle reagovat na vzniklou situaci a v případě potřeby vyslat jednotky v okolí.

Logistika

Vysílačka PNC380 s podporou satelitních navigačních systémů může přenášet informace o poloze na dispečerské pracoviště o pomoci sledovat pohyb zboží.

Letiště

Použití dvou mikrofonů u PNC380 eliminuje hluk okolí a poskytuje hlasité a čisté audio i v hlučných prostředích jako jsou letiště.

Organizace sportovních a kulturních událostí

LTE vysílačky PNC380 zajistí spolehlivou individuální i týmovou komunikaci ve skupinách na velké vzdálenosti prostřednictvím mobilních sítí pro rychlou spolupráci a rychlou reakci organizačního týmu.

Průmyslové parky

LTE vysílačka PNC380 využívá dobře zavedené mobilní sítě pro zajištění okamžité hlasové a datové komunikace bez potřeby budování nové vyhrazené privátní sítě.

Technická specifikace vysílačky Hytera PNC380

Všeobecné vlastnosti

Displej 5,1 cm úhlopříčka
Rozlišení 320 x 240 px
Verze BASIC / PRO
Klávesnice plná numerická klávesnice a funkční tlačítka
Rozměry (v x š x h) 145.1 x 60 x 26,1 mm
Hmotnost 208 g včetně baterie
Odolnost prach voda IP67
Odolnost pád 1,2 m
Certifikace CE/IP67/MIL-STD810G
Operační systém Android 7.1.2
Paměť BASIC RAM: 512 MB, ROM: 4 GB
Paměť PRO RAM: 1 GB, ROM 8GB, rozšiřitelná až na 32 GB pomocí Micro SD karty
Nabíjení Verze BASIC Micro USB (5V/1,4A), Verze PRO Micro USB (5V/2A)
Provozní napětí 3,85 V (nominální)
Kapacita baterie 4000 mAh (Li-ion)
Výdrž v provozu >24 h (5-5-90 provozní cyklus), baterie výměnná
Mikrofon 2 (dva mikrofony s potlačením hluku okolí)

Audio, Video, Fotografie

Fotoaparát Pouze verze PRO 5 Mpx zadní kamera
Blesk Pouze verze PRO
Video záznam Pouze verze PRO. 720 p (1280 x 720) 30 FPS
Formát video souborů MPEG-4 (.mp4), 3GPP (.3gp)
Kódování videa VP8, H.264 (BP/MP/HP), MPEG-4 (SP/ASP), H.263 (HEVC), H.265(MP)
Formát obrázků JPEG (.jpg), PNG (.png)
Audio soubory MPEG (.m4a, 3GPP)

Frekvenční rozsahy

LTE FDD-LTE: B1/B5/B7/B8/B20/B26/B27/B28; TDD-LTE: B38/ B39/B40/B41
WCDMA B1/B3/B5/B8
GSM 850/950/1800/1900 MHz
WLAN 2,4 GHz a 5 GHz, 802.11 b/g/n
Bluetooth BT 4.1
Poloha GPS (AGPS), Beidou / Glonass / Galileo / Network
NFC ano

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Hytera je přední světový výrobce radiokomunikačních systémů a zařízení. Profesionální radiové systémy zajišťují týmovou bezdrátovou komunikaci a umožňují zlepšit efektivitu řízení organizace a bezpečnost.

Společnost byla založena v Shenzhenu v roce 1993. Shenzen označovaný za čínské Silicon Valley je přední technologické a výrobní centrum. Sídlo nebo pobočku zde mají všechny velké čínské elektrotechnické podniky a technologické firmy.

Hytera je aktuálně druhý největší a nejrychleji rostoucí výrobce v oboru na světě. V segmentu DMR Tier III profesionálních trunkových systémů je světovou jedničkou s největším tržním podílem na světe.