Hytera PNC560-HWTP- 5G 3GPP MCX odolný telefon a vysílačka

Neohodnoceno
Značka: Hytera

Chytrý telefon a profesionální PoC vysílačka v jednom zařízení to nejlepší ze dvou světů nabízí Hytera PNC560. Jako zařízení pro okamžitou komunikaci vám nabízí push-to-talk (MCPTT) pro kritickou komunikaci přes vysokorychlostní sítě 5G s nízkou latencí. PNC560 zajistí spolehlivou týmovou komunikaci a spolupráci jednoduchým stisknutím tlačítka. Vysílačka funguje i jako nástroj zvyšující produktivitu, díky špičkovému designu a specifikaci zajišťuje spolehlivý a efektivní provoz pro použití v různých oblastech. Hytera PNC560 je spolehlivý partner pro splnění úkolu.

Služba na rok
Dostupnost Na objednávku
Kód: HMF-PNC560-HWTP
38 102,90 Kč 31 490 Kč bez DPH
Hytera PNC560-HWTP- 5G 3GPP MCX odolný telefon a vysílačka
Neohodnoceno
Značka: Hytera

Chytrý telefon a profesionální PoC vysílačka v jednom zařízení to nejlepší ze dvou světů nabízí Hytera PNC560. Jako zařízení pro okamžitou komunikaci vám nabízí push-to-talk (MCPTT) pro kritickou komunikaci přes vysokorychlostní sítě 5G s nízkou latencí. PNC560 zajistí spolehlivou týmovou komunikaci a spolupráci jednoduchým stisknutím tlačítka. Vysílačka funguje i jako nástroj zvyšující produktivitu, díky špičkovému designu a specifikaci zajišťuje spolehlivý a efektivní provoz pro použití v různých oblastech. Hytera PNC560 je spolehlivý partner pro splnění úkolu.

3GPP MCX chytrý telefon Hytera PNC560 produktové video

Prohlédněte si nejdůležitější vlastnosti nového chytrého telefonu Hytera PNC560 na produktovém videu.

5G vysílačka Hytera PNC560 velké PTT tlačítko, nouzové tlačítko (verze Hytera PNC560-Standard) nebo scanner (verze Hytera PNC560-Scan)

Ovládací prvky jsou přizpůsobeny pro použití vysílačky pro okamžitou komunikaci. Pro skupinovou komunikaci je na boku přístroje velké PTT tlačítko. PNC560 se vyrábí ve dvou provedeních. Základní provedení má v horní části vyhrazené oranžové tlačítko, které slouží pro spuštění nouzového volání. Verze PNC560 Scan má horní části scanner pro skenování čárových kódů nebo QR kódů.

Služby dle standardu 3GPP MCX Release 15

5G odolný telefon PNC560 podporuje vyhrazené QCI služby 3GPP MCX a 40ms krátké MSP pro službu eMBMS. Přístroj podporuje nejnovější služby dle 3GPP MCX Release 15. Nabízí i otevřené API rozhraní pro adaptaci MCX aplikací třetích stran.

Hlasitý, čistý a srozumitelný zvuk

Základním předpokladem spolehlivé hlasové komunikace je hlasitý, čistý a perfektně srozumitelný zvuk. Zde Hytera využívá své bohaté zkušenosti z hlasových radiových sítí. 5G vysílačka PNC560 je vybavena řadou prvků pro zajištění vynikající kvality zvuku včetně využití prvků umělé inteligence pro odstranění okolního hluku z hovoru. Přístroj je vybaven speciálním výkonným reproduktorem a inteligentním audio zesilovačem.

Podpora 2x SIM pro spolehlivější hlasové hovory a streamování videa

Hytera PNC560 podporuje použití 2 SIM od různých operátorů. Přístroj automaticky využije síť s kvalitnějším spojením a vyšší přenosovou rychlostí. To zajistí plynulé hlasové hovory, streamování videa ve vysoké kvalitě a přenos velkých objemů dat.

Odolný telefon Hytera PNC560 chrání software proti neoprávněné manipulaci

Odolný telefon Hytera PNC560 je vybaven ochranou softwaru proti nepovoleným úpravám a manipulaci. PNC560 využívá vícevrstvý bezpečnostní mechanismus integrovaný v návrhu hardwaru i softwaru, aby poskytoval komplexní a adekvátní ochranu software dat na zařízení.

Ochrana HW proti neoprávněné manipulaci

(verze Hytera PNC560-HWTP)

Přístroj PNC560 nabízí ochranu HW proti neoprávněné manipulaci (HW TAMPER-PROOF). Při pokusu o narušení integrity zařízení aktivuje bezpečnostní funkce, které vymažou z přístroje všechna uložená data.

SafeBox ochrání vaše data

Chytrá vysílačka PNC560 nabízí nástroj pro bezpečné uložení dat SafeBox. Vaše data včetně fotografií a videa jsou v SafeBoxu chráněna pokročilým šifrováním.

PNC560 nabízí nástroj pro bezpečné uložení Vašich dat včetně videa a fotografií technologií SafeBox

Biometrická indentifikace

Ve výbavě 5G odolného telefonu Hytera PNC560 nechybí biometrická identifikace uživatele pomocí otisku prstu nebo rozpoznání obličeje. Biometrická identifikace zajistí rychlé odemknutí zařízení. V případě jeho ztráty nebo krádeže chrání osobní i firemní data uložená v zařízení před neoprávněným přístupem.

5G chytrý telefon H yteraPNC560 je vybaven pokročilou biometrickou identifikací uživatele, která chrání osobní i firemní data před zneužitím.

Oddělení osobních a firemních dat

5G vysílačka Hytera PNC560 nabízí možnost ukládat data osobní a firemní data do dvou oddělených oblastí. To přispívá k lepší ochraně osobních i firemních dat. Přístroj může plnit současně roli profesionálního komunikačního nástroje pro firemní komunikaci i osobního chytrého telefonu využívaného pro privátní použití.

5G vysílačky podporuje oddělení firemních a osobních dat a přístroj tak lze využít pro firemní komunikaci i osobních chytrého telefonu

Chytrá správa mobilních zařízení MDM

Hytera poskytuje pro své výrobky profesionální aplikaci MDM pro vzdálenou správu zařízení.

Hytera nabízí MDM nástroj pro vzdálenou správu zařízení.

 

5G odolný telefon Hytera PNC560 poskytuje vynikající obraz

5G odolný telefon PNC560 má velký 6,3″ dotykovým displejem s Full HD rozlišením. Displej je dobře čitelný i na přímém slunci a lze ho ovládat i v rukavicích a s mokrými prsty. To činí PNC560 ideální pro profesionální nasazeních v průmyslu, ve výrobě nebo logistice.

5G chytrý telefon Hytera PNC560 je vybaven velkým full HD dotykovým displejem, který nabízí vynikající obraz i na přímém slunci.

Fotografie i video ve skvělé kvalitě

Pořízení kvalitních fotografií a videa je to co dnes uživatele od chytrého telefonu očekává. Hytera PNC560 je vybavena 3 kamerami s vysokým rozlišením, stabilizací obrazu a vysokým dynamickým rozsahem. Přístroj pořídí kvalitní záznam obrazu i v nepříznivých světelných podmínkách. V zadní části telefonu jsou dvě kamery. Základní kamera s rozlišením 12 MP je schopna pomocí softwarového algoritmu dosáhnout rozlišení 48 MP, druhá kamera s teleobjektivem pro fotografování vzdálenějších objektů nabízí rozlišení 8 MP a přední kamera má rozlišení rovněž 8 MP.

Chytrý 5G telefon Hytera PNC560 je vybavena 3 kamerami, které zajistí kvalitní fotografie a video i v nepříznivých světelných podmínkách

Vyměnitelná baterie s vysokou kapacitou zajistí dlouhou výdrž v provozu

Hytera PNC560 využívá výkonnou baterií s kapacitou 5040 mAh. Baterie je umístěna pod odnímatelným krytem a lze ji snadno vyměnit. Přístroj může uživatel nabíjet pomocí standardní USB-C nebo volitelně ve stojánkové nabíječce. PoC vysílačka podporuje rychlé nabíjení dle standardu QC 3.0. Baterie se nabije na 95% kapacity za pouhé dvě hodiny.

5G vysílačka Hytera PNC560 má vyměnitelnou baterii s vysokou kapacitou a rychlé nabíjení QC3.0

Technická specifikace přístroje

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Hytera je přední světový výrobce radiokomunikačních systémů a zařízení. Profesionální radiové systémy zajišťují týmovou bezdrátovou komunikaci a umožňují zlepšit efektivitu řízení organizace a bezpečnost.

Společnost byla založena v Shenzhenu v roce 1993. Shenzen označovaný za čínské Silicon Valley je přední technologické a výrobní centrum. Sídlo nebo pobočku zde mají všechny velké čínské elektrotechnické podniky a technologické firmy.

Hytera je aktuálně druhý největší a nejrychleji rostoucí výrobce v oboru na světě. V segmentu DMR Tier III profesionálních trunkových systémů je světovou jedničkou s největším tržním podílem na světe.