Hovorová souprava s potlačením hluku

Neohodnoceno
Značka: Hytera

Těžká hovorová souprava pro radiostanice Hytera PD7xx s potlačením hluku okolí. Hovorová souprava zajistí spolehlivou komunikaci i v hlučném prostředí průmyslových provozů. 

Dostupnost Skladem (1 ks)
Kód: HMF-ECN18
10 466,50 Kč 8 650 Kč bez DPH
Hovorová souprava s potlačením hluku
Neohodnoceno
Značka: Hytera

Těžká hovorová souprava pro radiostanice Hytera PD7xx s potlačením hluku okolí. Hovorová souprava zajistí spolehlivou komunikaci i v hlučném prostředí průmyslových provozů. Pohodlné chrániče uší účinně potlačují hluk okolí. Nastavitelný pásek umožňuje upravit velikost, aby sluchátka dobře seděla na hlavě. Sluchátka umožňují potlačit okolní hluk až o 25dB. Mikrofon je otočný a nastavitelný.

 

Kompatibilní zařízení 
PD705/PD705G
PD785/PD785G
PT580H
PT580H PLUS

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Hytera je přední světový výrobce radiokomunikačních systémů a zařízení. Profesionální radiové systémy zajišťují týmovou bezdrátovou komunikaci a umožňují zlepšit efektivitu řízení organizace a bezpečnost.

Společnost byla založena v Shenzhenu v roce 1993. Shenzen označovaný za čínské Silicon Valley je přední technologické a výrobní centrum. Sídlo nebo pobočku zde mají všechny velké čínské elektrotechnické podniky a technologické firmy.

Hytera je aktuálně druhý největší a nejrychleji rostoucí výrobce v oboru na světě. V segmentu DMR Tier III profesionálních trunkových systémů je světovou jedničkou s největším tržním podílem na světe.