Digitální radiostanice (vysílačka) Hytera HP505BT-UHF

Neohodnoceno
Značka: Hytera

Hytera HP505 představuje novou generaci profesionálních ručních radiostanic, které zajišťují spolehlivou hlasovou komunikaci v různých prostředích, včetně špičkových kancelářských budov, stadionů, průmyslových parků, škol, nemocnic a dalších. Toto rádio, navržené s uživatelskou přívětivostí jako nejvyšší prioritou, obsahuje knoflíky pro ovládání hlasitosti a kanálů, což zvyšuje produktivitu. Zahrnutí univerzálního portu typu C znamená, že programování, upgradování a nabíjení jsou pohodlnější než kdy předtím. Kromě toho vám funkce Bluetooth poskytuje větší mobilitu a eliminuje nepohodlí s dráty a kabely. HP505 se vyznačuje mimořádnou odolností, schopnou odolat prachu, teplu, nárazům a ponoření do vody, což dokazují certifikace IP67 a MIL-STD-810G. HP505 nabízí až 256 kanálů / 16 zón / 16 kanálů na zónu. Dodává se také se 2 programovatelnými tlačítky.

Zvolte si vhodnou kombinaci příslušenství (akumulátor, anténu, způsob nabíjení)!!!

Vyberte si akumulátor
Zvolte anténu
Vyberte si nabíjecí misku
Vyberte adaptér
Zvolte šifrování
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: HMF-HP505BT-UHF
8 905,60 Kč 7 360 Kč bez DPH
Digitální radiostanice (vysílačka) Hytera HP505BT-UHF
Neohodnoceno
Značka: Hytera

Hytera HP505 představuje novou generaci profesionálních ručních radiostanic, které zajišťují spolehlivou hlasovou komunikaci v různých prostředích, včetně špičkových kancelářských budov, stadionů, průmyslových parků, škol, nemocnic a dalších. Toto rádio, navržené s uživatelskou přívětivostí jako nejvyšší prioritou, obsahuje knoflíky pro ovládání hlasitosti a kanálů, což zvyšuje produktivitu. Zahrnutí univerzálního portu typu C znamená, že programování, upgradování a nabíjení jsou pohodlnější než kdy předtím. Kromě toho vám funkce Bluetooth poskytuje větší mobilitu a eliminuje nepohodlí s dráty a kabely. HP505 se vyznačuje mimořádnou odolností, schopnou odolat prachu, teplu, nárazům a ponoření do vody, což dokazují certifikace IP67 a MIL-STD-810G. HP505 nabízí až 256 kanálů / 16 zón / 16 kanálů na zónu. Dodává se také se 2 programovatelnými tlačítky. Navzdory své robustnosti si toto rádio zachovává špičkovou kvalitu zvuku, díky svému výkonnému reproduktoru a algoritmu pro potlačení hluku založeného na umělé inteligenci. Jeho vynikající citlivost navíc zajišťuje konzistentní a stabilní komunikační výkon i v náročných prostředích.

 

Ostrý, čistý zvuk

Očistěte svůj hlas a odstraňte hluk. HP50X poskytuje křišťálově čistý zvuk v jakémkoli prostředí díky potlačení šumu na bázi AI. Tato technologie potlačuje jakékoli nepříjemné zpětné šumy a filtruje nežádoucí okolní zvuky. Takže máte pocit jako když hovoříte tváří v tvář, bez ohledu na to, kde jste.

 

 

 

 Mimořádný dosah

Když se od sebe vzdálíte, můžete se setkat se zhoršenou komunikací kvůli slabému rádiovému signálu. S citlivostí 0,18μV (‒122dBm) poskytuje HP50X výjimečné komunikační pokrytí. Zajišťuje spolehlivou komunikaci i na vzdáleném okraji pokrytí se slabým signálem. Ať jste kdekoli na pracovišti, vždy můžete zůstat ve spojení.

 

 

 Univerzální port typu C

Univerzální port typu C Stačí sdílet stejný datový kabel USB se svým chytrým telefonem a poté můžete nabíjet své rádio pomocí powerbanky nebo nabíječky do auta nebo naprogramovat a upgradovat své rádio. To vše těží z univerzálního portu Type-C.

 

Bezdrátově s BT

HP50X má volitelnou funkci BT 5.2, takže při používání audio příslušenství BT můžete zažít naprostou svobodu bez kabelů. Tato funkce vám také umožňuje spárovat rádio s vaším chytrým telefonem a poté nechat programovat rádio pomocí aplikace HyTool Radio Manager na vašem smartphonu.

 

Dokonalý přehled o uživatelích a zařízeních

Sledování polohy je zásadní pro osobní bezpečnost, zejména v nouzových situacích. HP50X poskytuje dispečerovi aktualizace polohy díky volitelným systémům určování polohy GPS a GLONASS. Dispečer může přijmout rádiovou polohu, která je automaticky odeslána s tísňovým voláním, a poté přidělit prostředky pro rychlou pomoc nebo záchranu.

 

Snadnější obsluha

HP50X má vyhrazené dva knoflíky pro ovládání hlasitosti a kanálů, které zlepšují vaši efektivitu. Slot ve tvaru U na zadní straně baterie umožňuje snadnější instalaci nebo odstranění spony na opasek. Zvětšený LED indikátor vás informuje o stavu rádia na první pohled, bez ohledu na to, zda máte rádio v ruce, na rameni nebo u pasu.

 

Robustnost a spolehlivost

HP50X je zkonstruován tak, aby vydržel drsné podmínky, které přicházejí se všemi druhy průmyslové práce v terénu. Pouzdro rádia je vyrobeno z polykarbonátu s vynikající odolností proti oděru a teplu. A textura na zadní straně rádia je protiskluzová. Ještě důležitější je, že toto odolné rádio má krytí IP67 a splňuje přísné vojenské normy MIL-STD-810H pro ochranu proti prachu, vodě, vibracím, pádům z výšky 1,5 metru, extrémním teplotám a dalším.

 

Standardní balení:

Tělo radiostanice

Li-ion baterie (1500mAh) (BL1508)

Stolní nabíječ CH10L27

Standardní napájecí adaptér PS1018

Standardní VHF nebo UHF anténa (AN0160H13 / AN0435W09)

Klip na opasek (BC48)

Nylonový popruh (RO03)

Dokumentace

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Hytera je přední světový výrobce radiokomunikačních systémů a zařízení. Profesionální radiové systémy zajišťují týmovou bezdrátovou komunikaci a umožňují zlepšit efektivitu řízení organizace a bezpečnost.

Společnost byla založena v Shenzhenu v roce 1993. Shenzen označovaný za čínské Silicon Valley je přední technologické a výrobní centrum. Sídlo nebo pobočku zde mají všechny velké čínské elektrotechnické podniky a technologické firmy.

Hytera je aktuálně druhý největší a nejrychleji rostoucí výrobce v oboru na světě. V segmentu DMR Tier III profesionálních trunkových systémů je světovou jedničkou s největším tržním podílem na světe.