PoC vysílačka Telox M6 Lite

Neohodnoceno
Značka: Telox

Speciálně navržený pro silnice, M6 Lite ​​je nejnovější verzí přenosného zařízení TELOX pro vozidla. M6L má 2 antény, jedna je pro hlavní LTE, druhá pro GPS. Tento smartphone do auta má vylepšenou geolokaci, výkonný reproduktor, různá rozhraní, díky čemuž je lídrem ve svém sektoru a zajišťuje optimální funkčnost. M6L podporuje externí kameru.

Služba na rok
Dostupnost Skladem (5 ks)
Kód: TELO-M6L
10 454,40 Kč 8 640 Kč bez DPH
PoC vysílačka Telox M6 Lite
Neohodnoceno
Značka: Telox

Vozidlová LTE vysílačka Telox M6 Lite je určena pro spolehlivou komunikaci ve vozidle pomocí PoC technologie s využitím datových služeb v 3G a 4G sítích mobilních operátorů. Využití datových sítí mobilních operátorů poskytuje uživateli výhodu prakticky neomezeného dosahu. Vysílačka Telox M6 Lite tak zajistí spolehlivé spojení vašeho vozového parku po celém území ČR i v zahraničí a díky datovému roamingu v zemích EU za výhodných podmínek. Telox M6 má všechny výhody klasické vysílačky. Hlavní předností je skupinová komunikace, kdy stisknutím jediného tlačítka můžete okamžitě komunikovat najednou s celou pracovní skupinou. Kromě toho LTE vysílačky nabízí mnoho pokročilých funkcí jako sledování polohy ostatních účastníků, přenos textových i multimediálních zpráv i plnohodnotné videohovory ve vysoké kvalitě.

LTE vysílačka zajistí spolehlivé spojení na Vaší cestě ať jedete kamkoliv

Představení profesionální LTE vysílačky pro vozidla Telox M6 Lite

LTE vysílačka Telox M6 je navržena pro profesionální komunikaci ve vozidle. Pro propojení vysílačky využívají 3G a 4G LTE sítě mobilních operátorů a technologii PoC. Telox M6 využívá velmi citlivé přijímače pro mobilní sítě a satelitní navigační systémy GPS pro spolehlivé určení polohy. Kromě toho je vysílačka vybavena velmi kvalitní externí anténou. Velký dotykový displej umožňuje uživateli spolehlivé ovládání vysílačky i snadnou orientaci na mapě. Výkonný reproduktor poskytuje kvalitní zvuk i v hlučném prostředí. Vysílačka nabízí širokou škálu rozhraní pro připojení externích periferií. V horní časti jsou umístěny samostatné LED indikátory připojení k LTE síti, signalizace synchronizace GPS, Bluetooth apod.

Vozidlová LTE vysílačka Telox M6 hlavní přednosti

Chytrá vysílačka Telox M6 Lite využívá OS Android

Chytrá vysílačka Telox M6 Lite je založená na OS Android 9. Použití Androidu nabízí možnost využívat veškeré služby a aplikace, které jsou pro tento operační systém k dispozici. Vysílačka tak nemusí sloužit pouze ke komunikaci, ale může plnit i jiné úkoly.

Vysoká kvalita hovoru pro bezpečnou komunikaci na cestě.

LTE vysílačky Telox M6 Lite jsou osazeny výkonným reproduktorem, který poskytuje kvalitní a dobře srozumitelný poslech. Kromě toho vysílačka využívá dva mikrofony, které umožňují potlačit hluk okolí,. Díky tomu je hovor z vozidla zřetelný a dobře srozumitelný ostatním uživatelům v hovorové skupině.

Široká nabídka rozhraní pro připojení příslušenství

Vysílačka M6 nabízí řadu funkčních HW tlačítek, která usnadňují ovládání například přepínání hovorových skupin. Pro případ rychlého ohlášení nouzové situace je přístroj osazen velkým SOS tlačítkem. Po stisknutí tlačítka se může automaticky zobrazit poloha vozidla v nouzi na na mapě ostatním uživatelům ve skupině. Vysílačka je vybavena robustním mikrofonem do ruky. Telox M6 Lite podporuje komunikaci přes USB rozhraní. Paměť přístroje lze rozšířit pomocí paměťové karty a zajistit tak dostatek místa pro aplikace i data. Vysílačka má možnost připojení externího reproduktoru.

Integrovaný GPS přijímač

Vozidlová vysílačka je vybavena pro navigaci a sledování polohy vybavena integrovaným přijímačem satelitních systém GPA a Glonass.

Bezdrátové připojení Bluetooth a Wifi

Pro připojení bezdrátového hovorového příslušenství je vozidlová vysílačka vybavena Bluetooth rozhraním. Integrované wifi poskytuje připojení k bezdrátové síti.

Podpora napájecího napětí 12V i 24V bezproblémový provoz v osobním i nákladním voze

PoC vysílačka Telox M5 podporuje napájecí napětí 12V i 24V. To umožňuje provoz v osobních i nákladních vozech bez doplnění dodatečného měniče napětí Instlace vysílačky ve vozidle je velmi jednoduchá a nevyžaduje další nákladné příslušenství.

Technická specifikace

Všeobecné vlastnosti

Rozměry (v x š x h) 198x 70x 81,2 mm
Hmotnost < 442 g
Ochrana proti prachu a vodě IP54
Provozní teplota -20 až 60
Pracovní napětí 12 – 24V

 

Konektivita a frekvenční rozsahy

LTE FDD-LTE: B1/ B3 / B5 / B7 / B8 /B20 / B28A / B28B ; TDD-LTE: B38 / B39 / B40 / B41
WCDMA B1 / B2 / B5 / B8
GSM B2 / B3 / B5 / B8
WLAN IEEE802.11a/b/g/n/r/k(2.4G)
Bluetooth 2.1+EDR, 3.0+HS, 4.0 LE
Poloha Beidou, Glonass, GPS, QZSS

Hardware

Procesor 1.5GHz MTK Quad-core 64 bit processor
Paměť 2GB RAM; 16GB interní uložiště; uložiště je rozšiřitelné o externí 128GB microSD™ kartu
Operační systém Android 9
Displej 5″ HD dotykový s antireflexní vrstvou, možnost ovládání v rukavicích
Mikrofony 2 mikrofony s potlačením hluku
Reproduktor 5W
HW tlačítka Zap/Vyp, PTT tlačítko (P1), nastavení hlasitosti, přepínání hovorové skupiny, SOS tlačítko, programovatelná

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: