ACN-02P PTT+mikrofon pro sluchátka vysílačky Hytera

Neohodnoceno
Značka: Hytera

Hytera představila nový koncept lehké hovorové soupravy pro digitální modelové řady PD6 X1. Hovorová souprava se skládá ze dvou součástí. Základ tvoří sestava mikrofonu PTT tlačítka s připojovacím kabelem k radiostanici ACM-01, kterou lze kombinovat se 4 různými typy sluchátek – standardní peckaC typD typ  a souprava s transparentním zvukovodem.  Sluchátka se připojují pomocí zlaceného konektoru typu jack. Koncept nabízí vynikající univerzálnost. Uživatel si pro různé použití může pořídit různá sluchátka, základ zůstává stejný. V případě, že radiostanici používá několik uživatelů, může být pro každého dodáno sluchátko dle jeho osobních preferencí. V případě poškození sluchátka ho lze objednat samostatně. Sestava je vyrobena s vysokými nároky na kvalitu a životnost. Životnost PTT tlačítka je navržena na 10000 stisknutí, kabel snese zatížení 15 kg a počet 10000 ohnutí.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: HMF-ACN-02P
701,80 Kč 580 Kč bez DPH
ACN-02P PTT+mikrofon pro sluchátka vysílačky Hytera
Neohodnoceno
Značka: Hytera

Produktové video představuje přenosti hovorové soupravyPřednosti:
1) Dělitelná konstrukce;
2) krytí IP54 
3Spolehlivý PU drátu navržena s neprůstřelným materiálu Kevlar.

Kompatibilní sluchátka
ES-01
ES-02
EH-01
EH-02
Kompatibilní zařízení 
PD605
PD665
PD685
X1e
X1p
Z1p
 
Stupeň krytí
IP54
Provozní teplota
-20 ~ 60 °C
PTT životní cyklus
≥ 100.000
 
Specifikace mikrofonu
Citlivost
-42 ± 3 dB bei 1 kHz, 0 dB = 1 V/Pa
Impedance

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Hytera je přední světový výrobce radiokomunikačních systémů a zařízení. Profesionální radiové systémy zajišťují týmovou bezdrátovou komunikaci a umožňují zlepšit efektivitu řízení organizace a bezpečnost.

Společnost byla založena v Shenzhenu v roce 1993. Shenzen označovaný za čínské Silicon Valley je přední technologické a výrobní centrum. Sídlo nebo pobočku zde mají všechny velké čínské elektrotechnické podniky a technologické firmy.

Hytera je aktuálně druhý největší a nejrychleji rostoucí výrobce v oboru na světě. V segmentu DMR Tier III profesionálních trunkových systémů je světovou jedničkou s největším tržním podílem na světe.