LTE vysílačka Talkpod N50

Neohodnoceno
Značka: Talkpod

Talkpod N50 je profesionální radiostanice s předinstalovaným Androidem 9.0, která využívá sítě 2G/3G/4G a LTE sítě. Stupeň krytí proti prachu a vodě je IP54. Radiostanici je tedy možné provozovat jak v mobilních sítích s vlastní nebo zapůjčenou SIM, nebo na privátní Wifi síti.

Komunikace tohoto zařízení je možná s apikací WalkieFleet

Služba na rok
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: TALK-N50
7 344,70 Kč 6 070 Kč bez DPH
LTE vysílačka Talkpod N50
Neohodnoceno
Značka: Talkpod

Příslušenství k produktu

Odolná vysílačka Talkpod N50 pro komunikaci přes sítě LTE a Wifi

Talkpod N50 vypadá jako klasická odolná vysílačka, ale je osazena a operačním systémem Android a komunikuje prostřednictvím datových sítí LTE nebo Wifi pomocí PoC technologie. Spojení rychlých LTE datových sítí a PoC technologie nabízí uživatelům okamžitou komunikaci celého týmu s neomezeným dosahem. Jedinou podmínkou je být v dosahu bezdrátových mobilních sítí. Pro vysílačky nabízíme profesionální PoC službu DComPTT, která zajistí spolehlivé skupinové i privátní hovory a pokročilé dispečerské funkce.

Talkpod-N50-1-1024x576.jpg

Vysílačka TalkPod N50 v jednoduchosti je síla

Odolná vysílačka Talpod N50 má klasický design a nabízí jen ovládací prvky, které uživatel skutečně potřebuje. V jednoduchosti je zkrátka síla.  V horní části jsou otočné ovladače hlasitosti a hovorové skupiny. Při změně hovorové skupiny ji vysílačka ohlásí hlasově v češtině. Kromě toho obsahuje oranžové SOS tlačítko pro přivolání pomoci v případě nouze. Na přední straně je umístěn velký reproduktor, který zajistí hlasitý přednes hovoru i v hlučném prostředí. Vysílačka je vybavena GPS přijímačem, takže se dispečerovi zobrazí poloha uživatele v nouzi na mapě. Na boku je velké strukturované PTT tlačítko, které uživatel stiskne chce-li hovořit. Pod PTT tlačítkem jsou dvě programovatelná tlačítka, kterým lze nastavit funkce podle požadavků uživatele.

N50-ovladaci-prvky-1024x490.jpg

Odolné provedení vhodné do náročného prostředí

Díky svému jednoduchému odolnému provedení je vysílačka N50 vhodná do náročných podmínek. Splňuje požadavky armádní normy MIL STD 810G na odolnost proti nárazům a vibracím. Standardně se dodává v provedení IP54 a volitelně IP67, kdy zcela odolá prachu a ponoření do vody.

Integrovaný GPS přijímač umožňuje sledovat polohu

Vysílačka Talkpod N50 je osazena GPS přijímačem, který umožňuje sledovat polohu uživatelů. Zobrazení polohy účastníků týmu umožní dispečerovi efektivně organizovat lidské síly, které má k dispozici. Pokud se některý z uživatelů vysílačky dostane do nebezpečné situace lze mu rychle poslat pomoc.

Vyměnitelná baterie a stojánková nabíječka

Klasické provedení vysílačky zahrnuje i možnost snadné výměnu Li-Ion baterie. Pokud se vysílačka vybije, tak uživatel jednoduše vymění baterii za nabitou a pokračuje v komunikaci. Součástí standardní dodávky je klasická stojánková nabíječka, která umožňuje nabíjet celou vysílačku a samostatnou baterii. Kromě toho má klasický USB konektor, takže nabijete třeba i svůj mobilní telefon. V nabídce je kromě standardní nabíječky pro jedno vysílačku i multinabíječ pro současné nabíjení až 6 zařízení nebo samostatných baterií.

Drátové i bezdrátové Bluetooth příslušenství

Vysílačka má na boku konektor, přes který můžete připojit nejrůznější hovorové příslušenství. V nabídce jsou mikrofony s reproduktorem a nejrůznější sluchátka. Kromě toho lze využívat i bezdrátové hovorové příslušenství. Odolná vysílačka je vybavena Bluetooth rozhraním.

Pro koho je odolná vysílačka Talkpod N50 určena ?

Odolnou vysílačku lze použít v mnoha různých oblastech, Následující obrázek poskytuje základní přehled o možném použití.

Talkpod N50Talkpod-N50-prokoho-1024x470.jpg

Technická specifikace PoC vysílačky Talkpod N50

Hardware Specifikace
CPU & OS MTK6739 | Android 9.0
Paměť 8GB uložiště / 1G RAM
SIM karta 1x Micro-SIM+ 1xNano SIM
SD karta Podpora pro SD kartu s kapacitou až 128GB
Frekvenční pásma FDD-LTE:B1/3/5/7/8/20, TDD-LTE:B38/40/41, WCDMA:B1/5/8, GSM:B2/3/5/8
Wi-Fi 802.11 b/g/n
Bluetooth 4.0/BLE(Low Energy)
GPS GPS , AGP, GLONASS, interní anténa
Reproduktor a mikrofon Reproduktor:Φ36mm, 2.0W, vysoce citlivý mikrofon
Baterie Li-Ion baterie 7,4 V, 1650mAh a 3000mAh
Rozhraní Specifikace
Konektor Konektor 2x JACK pro připojení hovorového příslušenství a datové připojení
LED indikátor 3 barvy (modrá/červená/zelená)
HW tlačítka a ovladače Ovladač hlasitosti, volič hovorové skupiny, PTT, SOS nouzové tlačítko,2x programovatelné funkční tlačítko
Všeobecné Specifikace
Rozměry ( H * W * D ) 115*56*30mm
Hmotnost 253g
Ochrana IP54, volitelně IP67, MIL-STD-810G
Podmínky prostředí Provozní teplota:-20°C ~ 60°C  Skladovací teplota: -30°C ~ 70°C Vlhkost: 20 ~ 90%
Napájecí adaptér Vstupní napětí :AC 100 ~ 240V Výstupní napětí:DC 12V/3A

Standardní balení

Tělo radiostanice +

balení

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: