Digitální převaděč Hytera HR1065 UHF

Neohodnoceno
Značka: Hytera

Hytera představila nový převaděč HR1065, který navazuje na úspěšný model RD985S. HR10665 dále rozšiřuje možnosti budování moderních digitálních sítí a posouvá je na novou úroveň odpovídající posledním poznatkům. Nový převaděč nabízí efektivnější provoz, kompaktní rozměry, flexibilní výkon a jedinečné možnosti systémového propojení. Model HR1065 v sobě kombinuje radiový převaděč a systémovou bránu s možnosti propojení protokolem SIP. Převaděč HR1065 je primárně určen k provozu v režimech DMR Tier IIXPT a DMR Tier III a podporuje provoz i v analogovém režimu. Převaděč HR1065 se vyrábí ve dvou variantách základní Standard a vylepšené Enhanced. Vylepšená varianta má výkonnější hardware obsahuje SIP bránu a router.

Dostupnost Skladem (1 ks)
Kód: HMF-HR1065-UHF
83 853 Kč 69 300 Kč bez DPH
Digitální převaděč Hytera HR1065 UHF
Neohodnoceno
Značka: Hytera

Příslušenství k produktu

Inovativní vlastnosti převaděče HR1065

Kompaktní velikost 1U

Nový převaděč HR1065 má na výšku pouze 1U a je tedy o polovinu nižší než předchozí model RD985S. HR1065 má navíc v sobě integrovaný napájecí zdroj. Kompaktní rozměry setří místo ve skříních RACK.

Flexibilní radiové propojení

Model HR1065 podporuje široké spektrum digitálních i analogových radiových sítí. Převaděč lze provozovat v analogovém, digitálním DMR Tier II režimu, XPT trunkingu a DMR Tier III trunkovém režimu.

HR1065 01

Integrovaný napájecí zdroj se zálohováním

Převaděč Hytera HR1065 má integrován napájecí zdroj s automatickým přepínáním mezi napájení z AC střídavého zdroje a záložní baterie. Baterii umožňuje nabíjet. Integrovaný napájecí zdroj šetří uživateli místo ve skříni i náklady.

Kvalitní spojení a velký dosah

Vylepšená citlivost přijímače převaděče HR1065 rozšiřuje komunikační dosah a zlepšuje kvalitu spojení. Prostřednictvím propojení až 240 převaděčů pomocí počítačové sítě lze multi-site režimu vytvořit rozsáhlou komunikační síť, která má dosah pro pokrytí velkého území.

Automatické přepínám mezi digitálním a analogovým režimem

Funkce mixovaný režim automaticky detekuje přijímaný signál a automaticky přepíná mezi analogovým a digitálním režimem. To umožňuje jednoduché řešení migrace od analogové radiové sítě k digitální.

DMR Tier II – TDMA 2 časové sloty

Na rozdíl od tradičního analogového režimu nabízí DMR technologie dvojnásobně efektivnější využití frekvenčního spektra. Ve standardním kanále se šířkou 12,5 kHz mohou probíhat 2 nezávislé skupinové nebo individuální hovory a přenos dat.

Spolehlivý provoz

Převaděče Hytera jsou navrženy kriticky důležité aplikace a jsou vysoce spolehlivé. Chlazení zajišťují ventilátory s proměnlivými otáčkami v přední i zadní části přístroje spolu a propracovaným vnitřním prouděním vzduchu. Hytera klade důraz na vysokou spolehlivost zařízení od jejich návrhu, přes výběr kvalitních komponent po důraz na preciznost a kvalitu výroby a zajištění servisu.

Výkonný hardware

Výkonnější variant Enhanced je osazena dalším čtyřjádrovým 1,6 GHz procesorem a 2GB RAM pro rychlé zpracování dat. To umožňuje rychleji odbavit služby a integrovat více aplikací.. Výkonnější verze HR1065 má integrován router a SIP bránu pro připojení k telefonnímu systému.

Vyšší bezpečnost

Převaděče Hytera HR1065 podporují v digitálním režimu End-to-End šifrování a Over-the-Air šifrování. Tím jsou zajištěna přenášená data i hlas proti zneužití. Šifrovací mechanismy používají ARC4 a AES algoritmy. Výkonnější varianta HR1065 má podporu SNMP3.0 s podporou šifrování pro zajištění bezpečnějšího dohledu nad provozem komunikační infrastruktury.

 

Široké možnosti síťového propojení pro flexibilní radiové radiové sítě

Převaděče HR1065 nabízí rozsáhlé možnosti propojení. S využitím počítačové sítě lze propojit téměř 250 převaděčů Hytera v režimu DMR Tier II Multi-site a vytvořit rozsáhlou radiovou síť s velkým dosahem. Trunkové sítě Hytera XPT a DMR Tier III nabízí vysokou kapacitu i pokročilé funkce. Hytera podporuje připojení dispečerským aplikaci standardizovaným protokolem AIS i vlastním API rozhraním. Převaděče Hytera mají implementován protokol SIP a podporují propojení do telefonní sítě.

HR1065 02

XPT Trunking spolehlivé kapacitní spojení a dosah pro velké území

XPT trunking je jednoduché a efektní řešení pro vytvoření rozsáhlé a kapacitní sítě, která je současně cenově efektivní. Technologie XPT je prověřená, spolehlivá a snadno rozšiřitelná. Radiová síť zajistí spojení pro větší organizace a spolehlivý dosah na rozsáhlém území. Systém XPT je jednoduchou architekturu. Základnové stanice nemají řídící kontrolery ani vyhrazené řídící kanály.

HR1065 03

Propojení Back-to-Back IP spojuje analogové a digitální radiové sítě

Back-To-Back propojení umožňuje pomocí IP spojení převaděčů vytvořit systémové propojení analogové a digitální radiové sítě nebo propojit radiové sítě v pásmu VHF a UHF. Převaděč HR1065 je navržen pro nepřetržitý provoz a je tak vhodný pro náročné aplikace s velkou hustotou provozu.

HR1065 04

Bezdrátové propojení převaděčů poskytne spojení s lokalitou, která zabezpečuje pokrytí území signálem, ale není vybavena IP konektivitou. Mobilní radiostanice HM785 provozované v jiném frekvenčním pásmu poskytují propojení převaděčů bez IP konektivity.

HR1065 05

Digitální převaděč Hytera HR1065 technická specifikace

HR1065 data 01

HR1065 data 02

HR1065 data 03

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Hytera je přední světový výrobce radiokomunikačních systémů a zařízení. Profesionální radiové systémy zajišťují týmovou bezdrátovou komunikaci a umožňují zlepšit efektivitu řízení organizace a bezpečnost.

Společnost byla založena v Shenzhenu v roce 1993. Shenzen označovaný za čínské Silicon Valley je přední technologické a výrobní centrum. Sídlo nebo pobočku zde mají všechny velké čínské elektrotechnické podniky a technologické firmy.

Hytera je aktuálně druhý největší a nejrychleji rostoucí výrobce v oboru na světě. V segmentu DMR Tier III profesionálních trunkových systémů je světovou jedničkou s největším tržním podílem na světe.