ACS-01 tlačítko PTT+mikrofon pro sluchátka k radiostanicím Hytera

Neohodnoceno
Značka: Hytera

Hovorová souprava ACS-01; mikrofon + PTT pro ES-01 / ES-02 / EH-01 / EH-02 sluchátko, pro vysílačky řady Hytera PD3.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: HMF-ACS-01
580,80 Kč 480 Kč bez DPH
ACS-01 tlačítko PTT+mikrofon pro sluchátka k radiostanicím Hytera
Neohodnoceno
Značka: Hytera

Hytera představila nový koncept lehké hovorové soupravy pro digitální vysílačky PD365 Hovorová souprava ACS-01 se skládá ze dvou součástí. Základ tvoří sestava mikrofonu PTT tlačítka s připojovacím kabelem k radiostanici ACS-01, kterou lze kombinovat se 4 různými typy sluchátek. Sluchátka se připojují pomocí zlaceného konektoru typu jack. Koncept nabízí vynikající univerzálnost. Uživatel si pro různé použití může pořídit různá sluchátka, základ zůstává stejný. V případě, že radiostanici používá několik uživatelů, může být pro každého dodáno sluchátko dle jeho osobních preferencí. V případě poškození sluchátka ho lze objednat samostatně. Sestava je vyrobena s vysokými nároky na kvalitu a životnost. Životnost PTT tlačítka je navržena na 10000 stisknutí, kabel snese zatížení 15 kg a počet 10000 ohnutí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Hytera je přední světový výrobce radiokomunikačních systémů a zařízení. Profesionální radiové systémy zajišťují týmovou bezdrátovou komunikaci a umožňují zlepšit efektivitu řízení organizace a bezpečnost.

Společnost byla založena v Shenzhenu v roce 1993. Shenzen označovaný za čínské Silicon Valley je přední technologické a výrobní centrum. Sídlo nebo pobočku zde mají všechny velké čínské elektrotechnické podniky a technologické firmy.

Hytera je aktuálně druhý největší a nejrychleji rostoucí výrobce v oboru na světě. V segmentu DMR Tier III profesionálních trunkových systémů je světovou jedničkou s největším tržním podílem na světe.