SW00012 Licence pro roaming pro ruční a mobilní radiostanice (Tier II) pro X1e, X1p, PD705 (G), PD785 (G), MD785 (G), PD795Ex

Neohodnoceno
Značka: Hytera

Roamingová licence umožňuje DMR radiostanicím Hytera automaticky přecházet podle síly signálu mezi převaděči Hytera RD9XX v multi-site režimu propojenými do jedné sítě pomocí IP linkingu.

Dostupnost Na objednávku
Kód: HMF-SW00012
943,80 Kč 780 Kč bez DPH
SW00012 Licence pro roaming pro ruční a mobilní radiostanice (Tier II) pro X1e, X1p, PD705 (G), PD785 (G), MD785 (G), PD795Ex
Neohodnoceno
Značka: Hytera

Licence roaming, který umožňuje DMR radiostanicím Hytera automaticky přecházet podle síly signálu mezi převaděči propojenými do jedné sítě pomocí IP linkingu. Pro dodání licence je třeba odeslat výrobní číslo radiostanice v níž má být funkce roaming aktivována.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Hytera je přední světový výrobce radiokomunikačních systémů a zařízení. Profesionální radiové systémy zajišťují týmovou bezdrátovou komunikaci a umožňují zlepšit efektivitu řízení organizace a bezpečnost.

Společnost byla založena v Shenzhenu v roce 1993. Shenzen označovaný za čínské Silicon Valley je přední technologické a výrobní centrum. Sídlo nebo pobočku zde mají všechny velké čínské elektrotechnické podniky a technologické firmy.

Hytera je aktuálně druhý největší a nejrychleji rostoucí výrobce v oboru na světě. V segmentu DMR Tier III profesionálních trunkových systémů je světovou jedničkou s největším tržním podílem na světe.