Car Kit pro sérii PD7xx, včetně RF adaptéru

Neohodnoceno
Značka: Hytera

Aktivní sada nabíjecího adaptéru do vozidla pro radiostanice Hytera PD785 a PD985. Sada se chová jako dokovací stanice pro přenosné radiostanice Hytera PD785, umožňuje nabíjení radiostanice, adaptér nabízí možnost využívat externí vozidlovou anténu. S externím reproduktorem je možné ruční radiostanici PD785 používat jako vozidlovou.

Dostupnost Na objednávku
Kód: HMF-CK03
11 374 Kč 9 400 Kč bez DPH
Car Kit pro sérii PD7xx, včetně RF adaptéru
Neohodnoceno
Značka: Hytera

Aktivní sada nabíjecího adaptéru do vozidla pro radiostanice Hytera PD785. Sada se chová jako dokovací stanice pro přenosné radiostanice Hytera PD785, umožňuje nabíjení radiostanice, adaptér nabízí možnost využívat externí vozidlovou anténu. S externím reproduktorem je možné ruční radiostanici PD785 používat jako vozidlovou.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Hytera je přední světový výrobce radiokomunikačních systémů a zařízení. Profesionální radiové systémy zajišťují týmovou bezdrátovou komunikaci a umožňují zlepšit efektivitu řízení organizace a bezpečnost.

Společnost byla založena v Shenzhenu v roce 1993. Shenzen označovaný za čínské Silicon Valley je přední technologické a výrobní centrum. Sídlo nebo pobočku zde mají všechny velké čínské elektrotechnické podniky a technologické firmy.

Hytera je aktuálně druhý největší a nejrychleji rostoucí výrobce v oboru na světě. V segmentu DMR Tier III profesionálních trunkových systémů je světovou jedničkou s největším tržním podílem na světe.