BL2015 Akumulátor (baterie)

Neohodnoceno
Značka: Hytera
Inteligentní Li-Ion akumulátor (baterie) BL2015 s kapacitou 2000mAh pro digitální radiostanice Hytera PD9xx. Chytrá baterie má integrován chip, který umožňuje komunikaci s radiostanicí a nabíječem. Akumulátor umožňuje velmi rychlé nabíjení ( na 88% plné kapacity během hodiny), umožňuje přesně určit aktuální kapacitu, dobu nutnou pro plné nabití, životnost baterie a řadu dalších parametrů.Baterie zajistí radiostanici PD985 ve standardním cyklu 5-5-90 provoz po dobu 14 hodin v analogovém režimu a 19 hodin. 
Dostupnost Na objednávku
Kód: HMF-BL2015
2 916,10 Kč 2 410 Kč bez DPH
BL2015 Akumulátor (baterie)
Neohodnoceno
Značka: Hytera
Inteligentní Li-Ion akumulátor (baterie) BL2016 s kapacitou 2000mAh pro digitální radiostanice Hytera PD9xx. Chytrá baterie má integrován chip, který umožňuje komunikaci s radiostanicí a nabíječem. Akumulátor umožňuje velmi rychlé nabíjení ( na 88% plné kapacity během hodiny), umožňuje přesně určit aktuální kapacitu, dobu nutnou pro plné nabití, životnost baterie a řadu dalších parametrů.Baterie zajistí radiostanici PD985 ve standardním cyklu 5-5-90 provoz po dobu 14 hodin v analogovém režimu a 19 hodin. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Hytera je přední světový výrobce radiokomunikačních systémů a zařízení. Profesionální radiové systémy zajišťují týmovou bezdrátovou komunikaci a umožňují zlepšit efektivitu řízení organizace a bezpečnost.

Společnost byla založena v Shenzhenu v roce 1993. Shenzen označovaný za čínské Silicon Valley je přední technologické a výrobní centrum. Sídlo nebo pobočku zde mají všechny velké čínské elektrotechnické podniky a technologické firmy.

Hytera je aktuálně druhý největší a nejrychleji rostoucí výrobce v oboru na světě. V segmentu DMR Tier III profesionálních trunkových systémů je světovou jedničkou s největším tržním podílem na světe.