GSM-R přenosná vozidlová stanice SVR-810R-24V

Neohodnoceno
Značka: DCom

Přenosné zařízení pro hlasovou komunikaci v sítích GSM-R typu SVR-810R je dokovací stanice pro GSM-R terminál SED OPH-810R, který není součástí. Telefon je nutné dokoupit. V dokovací stanici jsou umístěny základní ovládací prvky, obvody umožňující hlasitou komunikaci a prostřednictvím hovorové soupravy (sluchátka), individuální komunikaci.

Dostupnost Na objednávku
Kód: DS00281-00-24V
93 593,50 Kč 77 350 Kč bez DPH
GSM-R přenosná vozidlová stanice SVR-810R-24V
Neohodnoceno
Značka: DCom

Přenosné zařízení pro hlasovou komunikaci v sítích GSM-R typu SVR-810R je dokovací stanice pro GSM-R terminál SED OPH-810R, který není součástí. Telefon je nutné dokoupit. V dokovací stanici jsou umístěny základní ovládací prvky, obvody umožňující hlasitou komunikaci a prostřednictvím hovorové soupravy (sluchátka), individuální komunikaci.

Vlastní GSM-R terminál (mobilní telefon) je vyjímatelný a umožňuje běžnou funkci i bez dokovací stanice. Je možné jej z vozidla jednoduše odnést při činnosti mimo kabinu vozidla nebo při dočasném ukončení prací ve vozidle. Vlastní terminál je možné použít i ve více dokovacích stanicích. Při změně vozidla nebo funkce musí být terminál správně přenastaven (změna funkčního čísla – identity).

Obecný popis

GSM-R terminál OPH-810R
Terminál (mobilní telefon) pracující v síti GSM-R, splňující základní požadavky EIRENE a zajišťující všechny funkce pro hlasovou komunikaci GSM-R.

Dokovací stanice
Zajišťuje funkce hlasitého telefonu (reproduktor) a hovorové soupravy pro komunikaci v hlučném prostředí, napájení a nabíjení telefonu, doplňkové ovládací prvky pro funkce rychlých voleb a nouzového volání a obousměrné zesílení vysokofrekvenčního signálu sítě GSM-R, pro zvýšení dosahu terminálu. Kolébka pro terminál umožňuje jednoduché vkládání a vyjímání GSM-R mobilu z dokovací stanice, dle potřeby obsluhy vozidla. Připojení napájecích a ovládacích signálů mezi terminálem a dokovací stanicí je řešeno pomocí konektoru. V případě vyjmutí terminálu z kolébky je zajištěno vypnutí vysokofrekvenčních součástí dokovací stanice.

Externí GSM-R anténa
Vozidlová anténa je připojená koaxiálním kabelem k dokovací stanici, zajišťuje kvalitní příjem a vysílání na kmitočtech GSM-R sítě. Její součástí je i přepěťová ochrana. Mechanické provedení – dokovací stanice je řešena jako přenosná, vestavěná v kovové skříni. Před zahájením činnosti se připevní rukou dvěma šrouby s PE hlavou do jednoduchého držáku. Držák umožňující naklopení stanice je možné namontovat na strop nebo na palubní desku. Zároveň se připojí napájecí a anténní konektor.

Ovládací prvky
4 tlačítka rychlých voleb a indikační LED. Červené tlačítko je určeno pro aktivaci nouzového volání, tlačítko pro volání výpravčího, tlačítko pro volání dispečera a tlačítko pro volání elektro dispečera. Zelená LED pomalým blikáním upozorňuje, že terminál není v kolébce a zároveň indikuje připravenost dokovací stanice. Pokud je terminál v kolébce tak LED trvale svítí. Pokud s vloženým terminálem dojde například k chybě v komunikaci nebo k chybě VF zesilovače, indikační LED rychle bliká. Součástí hovorové soupravy jsou dvě tlačítka pro regulaci hlasitosti a tlačítko PTT pro klíčování.

 

Základní technické parametry

Rozměry Kovová skříň, šířka 23 cm, výška 25 cm, hloubka 11 cm bez konektorů a kolébky pro GSM-R terminál  
Hmotnost 3,5 kg  
Krytí IP20  
Pracovní teplotní rozsah –20 až 55 °C  
Skladovací teplotní rozsah –25 až 65 °C  
Vlhkost 20 až 90 %, nekondenzující  
Napájecí napětí jmenovité Verze 12 V DC: 9 až 18 V  
Verze 24 V DC: 18 až 36 V  
Příkon 60 W maximálně  
Ochrana před nadměrným proudem a zkratem musí být součástí instalace vozidla.    
Vnější vlivy dle normy ČSN 33 2000-3 Prostředí dle článku 320.N4 – normáln  
Vnější vlivy: AA5, AB5, AC1, AD1, AE1, AF1, AG1, AH1, AK1, AL1, AM1, AN1, AP1, AQ1, AR1, AS1, BA1, BC1, BE1, CA1, CB1  
 
Připojovací konektory Externí GSM-R anténa – Nfemale  
Napájení 12V DC nebo 24V DC – třípinový konektor  
Připojení GSM-R terminálu – upevňovací kolébka s integrovaným konektorem  
Hovorová souprava (sluchátko) – 10 pinový konektor RJ50  

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: