PoC vysílačka Telox TE300

Neohodnoceno
Značka: Telox

Telox TE300 je kompaktní a současně robustní PoC vysílačka určená k provozu v datových sítích LTE a WiFi.  TE300 je velmi praktická po stránce provozu a ovládání. Všechny ovládací prvky jsou přesně tam, kde je uživatel očekává. Vůbec nepoznáte, že v rukou držíte chytré zařízení založené na OS Android využívající k provozu sítě mobilních operátorů.

Komunikace tohoto zařízení je možná s apikací DComPTT

Služba na rok
Dostupnost Na objednávku
Kód: TELO-TE300
5 856,40 Kč 4 840 Kč bez DPH
PoC vysílačka Telox TE300
Neohodnoceno
Značka: Telox

Příslušenství k produktu

Naše služby pro LTE vysílačky a PoC technologie

LTE vysílačky založené na PoC technologii vyžadují ke svému provozu vyžaduje přenos dat v sítích mobilních operátorů nebo WiFi a PoC server, který zajišťuje propojení všech uživatelů. Tyto služby Vám můžeme v profesionální kvalitě zajistit. Nabízíme Vám zajištění serveru a výhodný datový tarif mobilního operátora se smlouvou na jeden rok. Jestliže se rozhodnete v průběhu roku od smlouvy odstoupit, tak Vám rozdíl vrátíme. V případě jakých koli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

TE300 banner 3

Jednoduché ovládání, které u vysílačky očekáváte

TE300 má kompaktní rozměry a nízkou hmotnost. Uživateli dobře padne do ruky. Na levém boku vysílačky je velké strukturované PTT tlačítka pro ovládání režimu příjem, vysílání. Po ním jsou dvě tlačítka pro nastavení hlasitosti. Nahoře nad tlačítkem PTT je informační tlačítko, které hlasově oznámí informace o nastaveném uživatelském účtu, nastavené hovorové skupině a stavu nabití baterie. V horní části je otočný ovladač pro výběr hovorové skupiny. Při změně hovorové skupiny vysílačka hlasově potvrdí nastavenou skupinu. Otočný ovladač slouží současně pro zapnutí a vypnutí vysílačky. Uprostřed nahoře je umístěno oranžové tlačítko určené pro spuštění nouzového volání. Na pravém boku zařízení je konektor pro připojení příslušenství a Micro-USB konektor.

Vynikající kvalita zvuku

PoC vysílačka nabízí vynikající kvalitu zvuku. TE300 je osazena 2w reproduktorem o průměru 36 mm, který zajišťuje čistý a hlasitý zvuk i v hlučném prostředí.

Vyměnitelná baterie s vysokou kapacitou

Li-Ion baterie s kapacitou 3600mAh je umístěna na zadní straně vysílačky. Baterie tvoří kompaktní modul se zámkem ve spodní části, Lze ji snadno vyměnit a pokračovat v provozu. Nabíjení je možné přes Micro-USB konektor, nebo přes klasickou kolébkovou nabíječku. Nabíjecí kontakty se nachází na spodní straně přístroje. Výrobce nabízí rovněž multi nabíječ, který může nabíjet současně 6 přístrojů.

Odolné provedení IP67

Přes malé rozměry je PoC vysílačka dostatečně robustní pro každodenní použití. Odolnost proti prachu a vodě odpovídá požadavkům definovaným standardem IP67. Lze ji tedy zcela ponořit do vody. TE300 odolá bez poškození pádu z výšky 1,5m.

GPS, WiFi, Bluetooth

PoC vysílačka nabízí kromě připojení přes sítě mobilních operátorů 3G a 4G LTE rovněž připojení přes obě standardní Wifi pásma 2,4 a 5 GHz. Kromě toho je vybavena Bluetooth rozhraním verze 4.0, které lze použít k připojení audio příslušenství nebo sledování polohy zařízení uvnitř budov. Pro sledování polohy ve venkovním prostředí je k dispozici přijímač satelitních navigačních systémů GPS a GLONASS.

Technická specifikace

Rozměry (v x š x h) 121.5 x 56,5 x 28,5 mm
Hmotnost (s baterií) < 220 g
Operační systém Android 6.0
Procesor MSM8909, 1,1 GHz 4 jádra
Paměť RAM: 512 MB, DDR3 ROM: 4 GB
SIM karta 1 x Nano-Sim
Konektory Micro_USB , konektor M6 pro připojení externího mikrofonu s reproduktorem, externí kamery
Provozní napětí 3,7 V (nominální)
Kapacita baterie 3600 mAh (Li-ion)
Audio výkon reproduktor s průměrem 36 mm 2 W (max)
Boční tlačítka 1 x PTT, 2 x ovládání hlasitosti (+ -), 1x informace o stavu zařízení, 1 x nouzové tlačítko, 1 x otočný volič hovorové skupiny
Indikační LED 1 (červená/zelená)

Standardní funkce a frekvenční rozsahy

LTE FDD-LTE: B1/B3/B4/B5/B7/B8/B20/B28A/B28B; TDD-LTE: B40
WCDMA B1/B4/B5/B8
GSM B3/B5/B8
WLAN 2,4 GHz & 5G, 802.11 b/g/n
Bluetooth BT 4.0 s BLE
Poloha GPS (AGPS), Glonass
NFC ano

Podmínky prostředí

Ochrana proti prachu a vodě IP67
Odolnost proti pádu 1,5 m
Rozsah provozních teplot -20 °C až +60 °C
Rozsah skladovacích teplot -30 ºC až +70 ºC
Balení obsahuje:
  • Vysílačka Telo TE300 (TE300)
  • Spona na opasek (TBC-300)
  • Lithium-iontová baterie 3600 mAh (TSRB-3600A)
  • USB kabel (TS-U2) Napájecí adaptér (MR-0502000EU)
  • Uživatelský manuál

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: