Digitální převaděč Hytera RD625-40-UHF

Neohodnoceno
Značka: Hytera

Hytera doplnila nabídku digitálních převaděčů pro DMR standard o kompaktní model RD625. Převaděč byl speciálně navržen pro spolehlivé pokrytí budov nebo tunelů, ale vzhledem k jeho technickým parametrům a provedení je vhodný i pro běžné radiové sítě. RD625 vyniká inovativním kompaktním designem s jednoduchou montáží na stěnu. Uvnitř přístroje je integrovaný zálohovaný napájecí zdroj a je zde místo i pro montáž duplexeru.

Dostupnost Na objednávku
Kód: HMF-RD625-40-UHF
51 570,20 Kč 42 620 Kč bez DPH
Digitální převaděč Hytera RD625-40-UHF
Neohodnoceno
Značka: Hytera

Příslušenství k produktu

Hytera doplnila nabídku digitálních převaděčů pro DMR standard o kompaktní model RD625. Převaděč byl speciálně navržen pro spolehlivé pokrytí budov nebo tunelů, ale vzhledem k jeho technickým parametrům a provedení je vhodný i pro běžné radiové sítě. RD625 vyniká inovativním kompaktním designem s jednoduchou montáží na stěnu. Uvnitř přístroje je integrovaný zálohovaný napájecí zdroj a je zde místo i pro montáž duplexeru. Celý převaděč tak vytváří jeden kompaktní plně funkční celek. Převaděč Hytera RD625 plně odpovídá požadavkům DMR standardu a může být provozován v analogovém i digitálním režimu s automatickým výběrem provozního režimu. Model RD625 je součástí nové produktové řady, které umožňuje uživatelům snadný přechod od analogových radiových sítí k digitálním.

 

Hlavní přednosti

 • Propojení převaděčů do sítě  IP Multi-Site
  • Řešení propojení převaděčů pomocí počítačové sítě s funkcí IP Multi-Site umožňuje vytvořit rozsáhlou radiovou síť s velkým pokrytím, případně lze pokrývat radiovým signálem i budovy nebo tunely. Radiostanice vybavené funkcí roaming automaticky přechází mezi jednotlivými převaděči v síti na základě vyhodnocení kvality signálu.
 • Propojení do telefonní sítě přes VoIP s podporou SIP protokolu
  • Převaděč Hytera RD625 umožňuje realizovat propojení mezi digitální DMR radiovou sítí a telefonní sítí. Převaděče jsou vybaveny podporou standardního SIP protokolu a mohu se  připojovat k moderním VoIP telefonním ústřednám nebo operátorům. Uživatel radiové sítě může hovořit s účastníky mobilní i pevné telefonní sítě. Účastníci telefonní sítě mohou komunikovat s celou hovorovou skupinou, nebo vést hovor s konkrétní radiostanicí. Velkou výhodou ve srovnání s  předchozím řešením je možnost připojení bez dalších telefonních převodníků, díky podpoře SIP protokolu stačí zajistit konektivitu mezi převaděčem a SIP ústřednou pomocí počítačové sítě.
 • Automatické přepínání mezi analogovým a digitálním provozem
  • Převaděč RD625 může být provozován současně v analogovém i digitálním režimu a je plně zpětně kompatibilní s analogovými systémy, které jsou v současně době používány. Převaděč automaticky přepíná mezi digitálním a analogovým provozem na základě typu přijímaného signálu a šetří tak čas i peníze, protože eliminuje nutnost nastavovat frekvence a kanály ručně.
 • Zálohovaný zdroj s automatickým přepínáním
  • Integrovaný napájecí zdroj převaděče RD625 automaticky přechází při výpadku napájení z elektrické sítě na napájení se záložního zdroje (akumulátoru) a umožňuje zajistit spolehlivý provoz radiové sítě i v době přerušení dodávky el. energie.
 • Jednoduchá instalace
  • Digitální převaděč RD625 byl navržen tak,aby byla instalace na stěnu byla pohodlná. Volitelně je k dispozici montážní držák BRK21.
 • Dálkový diagnostický a řídící systém (RDAC)
  • Hytera nabízí ke svým převaděčům aplikaci RDAC, která umožňuje dálkovou diagnostiku, řízení a konfiguraci. Aplikace podporuje přístup do sítě z několika bodů a umožňuje správci pohodlně monitorovat DMR radiovou síť.
 • Kompaktní provedení vše v jednom
  • RD625 integruje všechny prvky převaděče, vysílač, přijímač, napájecí zdroj a volitelně i duplexer do jednoho kompaktního celku.
 • Přístupový management
  • Převaděče Hytera obsahují propracovaný přístupový systém, který zajišťuje vysokou úroveň bezpečnosti radiové sítě a chrání radiovou síť proti neautorizovaným přístupům.
 • Možnost back-to-back propojení
  • Převaděč RD625 umožňuje stejně jako další DMR převaděče Hytera propojení s jinými systémy pomocí konektoru pro připojení příslušenství. Převaděč je možné například propojit s analogovou sítí a uživatelé digitální a analogové sítě získají možnost vzájemné komunikace.
 • Multi CTCSS/CDCSS dekódování
  • Převaděč RD625 umožňuje dekódovat až 16 různých selektivních skupinových voleb CTCSS / CDCSS (PL /DPL) a umožňuje komfortní provoz pro uživatele analogových systémů v různých hovorových skupinách.

Technická specifikace

Obecné parametry

Frekvenční rozsah

VHF: 136 – 174 MHz

UHF: 400 – 470 MHz

Podporované provozní režimy

 • http://www.hyt.cz/wordpress/wp-content/themes/graphene//user/documents/katalog/images/list-style-image.png);">DMR Tier II (konvenční DMR) v souladu s  ETSI TS 102 361-1/2/3

 • http://www.hyt.cz/wordpress/wp-content/themes/graphene//user/documents/katalog/images/list-style-image.png);">Analog

Počet kanálů

16

Šířka kanálu

12.5 / 20 / 25 kHz

Provozní napětí

13.6 ± 15% VDC

90 V – 264 VAC

Maximální spotřeba ( připraven k provozu)

≤ 0.5 A

Maximální spotřeba (během vysílání)

≤ 5.5 A

Frekvenční stabilita

±0.5 ppm

Impedance antény

50 Ω

Rozměry (V × Š × H)

210 x 348 x 108 mm

Hmotnost

2870 g

Vysílač

VF výkon

1 – 25 W trvale

Analogové modulace

11KΦF3E at 12.5 kHz

14KΦF3E at 20 kHz

16KΦF3E at 25 kHz

4FSK digitální modulace

12

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Hytera je přední světový výrobce radiokomunikačních systémů a zařízení. Profesionální radiové systémy zajišťují týmovou bezdrátovou komunikaci a umožňují zlepšit efektivitu řízení organizace a bezpečnost.

Společnost byla založena v Shenzhenu v roce 1993. Shenzen označovaný za čínské Silicon Valley je přední technologické a výrobní centrum. Sídlo nebo pobočku zde mají všechny velké čínské elektrotechnické podniky a technologické firmy.

Hytera je aktuálně druhý největší a nejrychleji rostoucí výrobce v oboru na světě. V segmentu DMR Tier III profesionálních trunkových systémů je světovou jedničkou s největším tržním podílem na světe.